Gümüş Kolye | Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş Kolye

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Takı amaçlı kullanılan gümüşlerinizi parlatmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan  bitanesi 'diş macunu' evet yanlış duymadınız. Nasıl  olacağı konusunda ise biraz diş macununu parmaklarınızın arasında ezerek parlatmak istediğiniz gümüşünüzün üzerini ovalamak suretiyle eski haline getirebilirsiniz. Bu işlem sonunda iyi bir durulama gerekmektedir bol suyun altında bi süre bekletip kurulayınız.

Gümüş Kolye Parlatma

Gümüş kolye parlatması kolay bir işlemdir. Gümüş Dükkanından sipariş veren müşterilerin gümüş kolye  yorumlarında parlatma hakkında şunlar yazılmıştır.

- Gümüş kolye parlatmak için beyaz, defter silgisi kullanarak kolyesini parlatanlar oldukça memnun.
- Gümüş kolye parlatma yöntemlerinden en çok diş macunu ile, diş fırçalar gibi gümüş kolyeleri parlatanlar memnun
- Gümüş Dükkanı sitemizde satılan Gümüş Kolye Parlatma Seti ' ni sipariş edebilirsiniz. Kuru bir beze az miktar gümüş parlarıcı sıvısından dökersiniz. Bez parçası ile  gümüş kolyeler' inizi masaj yaparak mükemmel şekilde parlatabilirsiniz.
- Bir başka gümüş kolye parlatma yöntemi ise , gümüş takılarınızı bir bardağa koyun. Üzerine bir miktar karbonat koyun ve limon sıkın. 10 Dakika kadar bekletin. Daha sonra gümüş kolyelerinizi kuru bir bezle ovarak , masaj yapar gibi kurulayın.
- Gümüş takılarınızı temizlemek ya da parlatmak için çamaşır suyu, vesaire kullanmayınız. Ancak bulaşık deterjanı olarak çıplak elle de kullanılabilen deterjanınızla da gümüş kolye ve yüzüklerini parlatabilirsiniz.

gumus-kolye10.jpggumus-kolye6.jpggumus-kolye8.jpggumus-kolye7.jpggumus-kolye2.jpggumus-kolye15.jpggumus-kolye16.jpggumus-kolye14.jpggumus-kolye5.jpggumus-kolye12.jpggumus-kolye11.jpggumus-kolye19.jpggumus-kolye.jpggumus-kolye13.jpggumus-kolye17.jpggumus-kolye3.jpggumus-kolye4.jpggumus-kolye20.jpggumus-kolye9.jpggumus-kolye18.jpg


Yorum ekle

Aydınlatma Dekorasyon

Yatak Odası Dekorasyonu

Zemin Dekorasyonu

Joomla Templates by Joomla51.com