Salon Ayna Modelleri | Salon Ayna

Salon Ayna Modelleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Ayna Modelleri

Son yılların trendi, dekoratif ayana tasarımları muhteşem mekanlar oluşturmanız için ideal bir seçim olacaktır.  Genellikte banyo ve ayakkabılıkta görmeye alışık olduğumuz aynalar, çoğu zaman devasa boyutu ile salon dekorasyonunda sıkça kullanılıyordu.  Fakat şimdilerde klasik aynalar yerini küçük, estetik, çeşitli figür ve modelleriyle bambaşka ayna tasarımlarına bıraktı. Sizin içi seçtiğimiz muhteşem ayanalar ile rüya gibi mekanlara sahip olabilirsiniz.

Dekorasyon ve aksesuar deyince ilk akla gelen aynalardır . Çünkü ayna, güzel ev dekorasyonunun olmazsa olmazıdır.. Aynı zamanda ayna, bulunduğu ortama derinlik katığı için evinizin daha ferah görünmesini sağlar. Evinizin hem şık hem de geniş görünmesini istiyorsanız vakit kaybetmeden, evdekorasyonu tarzınıza uygun bir ayna satın alın.

Kalp şeklinde ayna, salonunuzda romantik bir hava estirecek Modern salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz şık ayna modellerinden biri.. Duvardaki aynadan yansıyan vazo görüntüsü çok estetik durmuş. İşçilik olarak çok güzel ve zahmetli bir tasarım. Hem saat hem de ayna olarak kullanılan dekoratif bir ayna modeli.

salon-ayna-modelleri7.jpgsalon-ayna-modelleri15.jpgsalon-ayna-modelleri12.jpgsalon-ayna-modelleri5.jpgsalon-ayna-modelleri2.jpgsalon-ayna-modelleri9.jpgsalon-ayna-modelleri3.jpgsalon-ayna-modelleri10.jpgsalon-ayna-modelleri14.jpgsalon-ayna-modelleri13.jpgsalon-ayna-modelleri6.jpgsalon-ayna-modelleri4.jpgsalon-ayna-modelleri11.jpgsalon-ayna-modelleri8.jpgsalon-ayna-modelleri.jpg


Yorum ekle

Aydınlatma Dekorasyon

Yatak Odası Dekorasyonu

Zemin Dekorasyonu

Joomla Templates by Joomla51.com